Regulamin

1. https://pobierz-pc.pl/ to strona typu landing page reklamująca ofertę wyszukiwarek gier na PC. Skorzystanie z oferty wyszukiwarki wiąże się z opłatą poniesioną na rzecz zewnętrznego podmiotu, tj. właściciela określonej wyszukiwarki.

2. Rejestracja w wyszukiwarce gier nie jest darmowa. Korzystanie z wyszukiwarki jest płatne według cennika podanego na stronach wyszukiwarek gier do pobrania.

3. https://pobierz-pc.pl/ nie jest częścią, ani partnerem reklamowanych wyszukiwarek. https://pobierz-pc.pl/ nie jest odbiorcą płatności, świadczy wyłącznie usługi reklamowe na rzecz zewnętrznych podmiotów. Użytkownik dokonuje płatności na innej niż https://pobierz-pc.pl/ stronie.

4. Informacje na stronie https://pobierz-pc.pl/ mają charakter reklamowy, a nie informacyjny. Użytkownik powinien dokładnie zapoznać się z właściwą ofertą na stronie reklamowanej wyszukiwarki gier przed uiszczeniem płatności. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje nabywcy w przypadku produktów, które z uwagi na swój charakter nie mogą zostać zwrócone.

5. Reklamowane tutaj wyszukiwarki udostępniają linki do gier na innych platformach lub zwracają informację o braku dostępności danej gry w bazie.

6. Fakt obecności podstrony opisującej daną grę na https://pobierz-pc.pl/, nie oznacza że ta sama gra jest dostępna w reklamowanej wyszukiwarce. Użytkownik, przed płatnością, powinien upewnić się że dana gra znajduje się w bazie danych reklamowanej wyszukiwarki gier. https://pobierz-pc.pl/, ze względu na brak powiązania technologicznego, nie ma aktualnych informacji na ten temat.

7. https://pobierz-pc.pl/ nie udostępnia żadnych plików, materiałów audio czy video. Witryna nie udostępnia także linków do plików gry.

8. Ilość dostępnych w wyszukiwarkach oraz platformach gier jest zmienna. Informacje o danej grze zamieszczone w Serwisie nie świadczą o możliwości jej pobrania na którejkolwiek platformie. Baza gier na https://pobierz-pc.pl/ nie jest weryfikowana pod tym kątem.

9. Osoba odwiedzająca Serwis ma opcję umieszczania swoich opinii oraz przesyłania zgłoszeń związanych z problemami na stronie.

10. Administrator nie ma wpływu na treść reklam czy komentarzy wyświetlających się na stronie. Użytkownik powinien zachować ostrożność i samodzielnie zweryfikować ich autentyczność.

11. Administrator nie gwarantuje nieprzerywanego i niezakłóconego dostępu do strony https://pobierz-pc.pl/. Zdarzają się problemy technicznie, na które nie mamy wpływu.

12. https://pobierz-pc.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za błędy wynikające z niesprawności połączenia internetowego oraz urządzenia używanego przez Użytkownika.